www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 709 napja lejárt

ARGENTO Kereskedelmi Kft.

Acélkereskedelemmel foglalkozó, 20 éve stabilan működő és komoly szakmai kihívásokat teljesítő törökbálinti importőr cégünkhöz

irodavezetőt

keresünk az ügyviteli adminisztráció támogatásához.

Új kollégánk feladatai:

  • Külkereskedelmi ügyletek bonyolításához kapcsolódó adminisztráció elvégzése integrált rendszerben (Microsoft Navision)
  • Ügyvezető igazgató munkájának támogatása
  • Marketing és PR feladatok ellátása (piackutatás, honlap karbantartás)
  • Adatgyűjtés és elemzés, különböző riportok készítése
  • Management támogatása döntés előkészítés céljából
  • Irodavezetési feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (nyelvvizsga szükséges)
  • Min. 5 éves munkatapasztalat kereskedelmi, pénzügyi, és/vagy marketing területen
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • Kiváló szervezőkészség, magas fokú terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség magyarul és angolul
  • Office programok magabiztos felhasználói ismerete
  • Magas szintű probléma megoldó készség
  • B. kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk Neked:

  • Változatos munkavégzés jól szervezett rendszerben
  • Dinamikus, fiatal csapat (10 fő)
  • Lehetőség csapatmunkában való részvételre
  • Kulturált, kellemes munkakörnyezetben dolgozunk Törökbálinton, a West-Gate Business Parkban, családias hangulatban
  • Stabil, bejelentett munkahelyet biztosítunk, hosszú távú munkalehetőséggel
  • Cafeteria rendszer, bejárásköltség hozzájárulás
  • Rólunk az Link megjelenítése oldalon tájékozódhatsz

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk. Kíváncsian várjuk a fényképes szakmai önéletrajzodat és a motivációs leveledet.  Referencia-levél leadása előnyt jelenthet.
A munkát azonnali munkakezdéssel kínáljuk. Várjuk jelentkezésedet, legkésőbb 2015 február 6-ig.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő