www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 810 napja lejárt

Magán klinika munkatársat keres

irodavezető

pozícióra.

Elvárások:

  • az intézet ügyvezetésének és felsővezetőinek támogatása
  • az iroda titkársági feladatainak ellátása, az irodai teendők szervezése,
  • jó problémamegoldó és szervező képesség
  • aktív angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • önállóság, precizitás, terhelhetőség
  • számítógép felhasználói szintű kezelése
  • legalább 5-10 éves tapasztalat

Feladatai:

  • az Intézet irodai, adminisztratív munkáinak végzése, koordinálása, dokumentálása,
  • levelezés, postázás bonyolítás, iktatás
  • időpontok, határidők szervezése és betartásuk felügyelete az Intézet adminisztratív ügyeivel kapcsolatban,
  • az Intézettel kapcsolatos hivatalos utak, egyéb találkozók szervezése,
  • előadások, prezentációk, statisztikák előkészítése, végmunka intézése
  • tudományos rendezvények, workshopok, kongresszusok előkészítése, szervezésben részvétel,
  • értekezletek írásos anyagának előkészítése, jegyzőkönyvek készítése,
  • ügyfelek, vendégek fogadása,
  • az iroda munkájának szervezése,
  • irodaszerek rendelése az Intézet részére

Amit kínálunk:

  • hosszú távú biztonságos munkahely
  • erős csapatszellem
  • igényes munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mailen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő