www.cvonline.hu

IRODAVEZETŐ

  • A hirdetés 954 napja lejárt

A KÖBE Közép-európai Kölcsönös Biztosító Egyesület, Magyarország legnagyobb magyar tulajdonú, nem életbiztosítója keres új budapesti irodájába

IRODAVEZETŐT

Feladatok:

  • Iroda működésének elindítása
  • Új üzletkötők, mentorok kiválasztása, felvétele, oktatása
  • Mentorálás, közös értékesítés
  • Folyamatos teljesítményértékelés, fejlesztés, motiválás
  • Munkatársak napi munkájának menedzselése, ellenőrzése
  • Értékesítési tervek megvalósítása

Elvárások:

  • Felsőfokú és/vagy szakirányú pénzügyi végzettség
  • Siker és eredményorientált szemléletmód
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • Biztosítási, értékesítési vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Innovatív vállalati környezet
  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés, magas fokú egyéni felelősség
  • Call Center és instruktori támogatás

Munkavégzés helye:

 Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő