www.cvonline.hu

Irodavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 837261

Induló hatvani kirendeltségünkbe új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Irodavezető

Feladatok:
  • Projektek (munkaerő-kölcsönzés, közvetítés, diákmunka) teljes körű koordinálása, vezetése,
  • ügyfelekkel, munkavállalókkal való napi szintű kapcsolattartás,
  • beérkező ügyféligények szerinti munkaerő-kölcsönzési ajánlatok, szerződések előkészítése,
  • toborzási, kiválasztási folyamatok megszervezése, lebonyolítása,
  • beérkező pályázatok szűrése, interjúk lebonyolítása,
  • új hirdetési lehetőségek megkeresése, hirdetések feladása,
  • adatbázis építés, kezelés,
  • munkavállalók be és kiléptetése, szerződések előkészítése,
  • havi bérszámfejtések előkészítése, jelenléti ívek összesítése,
  • havi zárások, elszámolások elkészítése,
  • cafeteria rendszer üzemeltetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
  • irodavezetői feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás a cég budapesti központi irodájával.
Elvárások:
  • Munkaerő-kölcsönzésben (toborzás-kiválasztásban) szerzett minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, önállóság és határozott fellépés,
  • angol vagy német középfokú nyelvtudás előny.
Előny:
  • Szakirányú, HR területen szerzett diploma,
  • saját gépjármű.
Amit kínálunk:
  • Stabil vállalati háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • komplex, kihívásokkal teli feladatkör,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • barátságos munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Hatvan
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, 9:00-17:30
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a fizetésigény megjelölésével és a pozíció pontos megnevezésével, az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Hatvan