www.cvonline.hu

IRODAVEZETŐ

  • A hirdetés 918 napja lejárt

Beorol Kft. céget 1998-ban alapították Szerbiában, Belgrádban. Azóta működünk  és piacvezetővé is váltunk, mind Szerbiai és a regionális piacon egyaránt, a kéziszerszámok  gyártásának, importjának és forgalmazása területén. Termékeink minőségének köszönhetően ma már egész Szerbia, Montenegró, Macedónia és Bosznia-Hercegovina területén működünk, valamint más országokban is, mint Oroszország, Fehéroroszország, Horvátország, Románia, Bulgária, Görögország, Ciprus, Málta, Lengyelország, Hollandia, Izrael, Ausztria, stb. területein is forgalmazzuk termékeinket. Elhatároztuk, hogy fejlesztjük működésünket, és céget alapítunk Magyarországon, ezért szakmai csapatunk bővítésére az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

IRODAVEZETŐ

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfok előnyt jelent)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás (olvasás, írás, beszéd)
  • Magyar számviteli törvény ismerete
  • Készlet könyvelés ismerete
  • Bizonyított munkaszervezői, különböző feladatok koordinálásának, prioritás kitűzésének képessége
  • Magas szintű számítógépes ismeretek - MS Office, főként Excel
  • Csapatmunka végzésére való készség

Feladatok:

  • Adminisztratív munka végzése
  • Menedzsment adminisztrációs és szervezői támogatása
  • Ügyviteli dokumentáció rendszerezése, vezetése és naprakészen tartása
  • Dolgozók közötti információ áramlás koordinálása és továbbítása
  • A könyvelés operatív vezetése
  • Dokumentáció előkészítése a könyvelésnek, és  szoros együttműködés velük
  • Logisztikai támogatás a dolgozóknak
  • Dokumentáció előkészítése és továbbítása
  • Az iroda működését megtervezi és fejleszti
  • Szállítókkal, ügyfelekkel és az anya céggel való kommunikáció (Beorol Belgrád)

Amit kínálunk:

  • Szakmai továbbképzés termelői és értékesítési programunkhoz
  • Terepen történő értékesítés fejlesztése
  • Ösztönző bónusz
  • Előre lépési lehetőség
  • Professzionális feltétel és támogatás a munkavégzéshez
  • Egyéb juttatások teljesítmény alapján
  • Folyamatos tovább képzés a dinamikus csapatban
  • Egyéb külföldi piacokon való munkavégzés lehetősége

Amit elvárunk a sikeres jelölttől:

  • Állandó továbbképzésre és tanulásra való készséget
  • Konkrét eredményeket az előző munkahelyeken, mint sikerességi mutatót
  • referenciákat
  • Türelmet, és professzionális kommunikációt az ügyfelekkel és a Beorol munkatársaival
  • Egészséges ambíciót és csapatmunkára való készséget
  • Energikusságot és kezdeményező készséget
  • Megbízhatóságot a munka feladatok végzésében

Amennyiben egy nemzetközi szabványok szerint működő cégben szeretnél dolgozni, ha ambiciózus, alapos és szorgalmas vagy, csatlakozz hozzánk és legyél Te is egy sikeres csapat része.

Amennyiben eleget tesz a felsorolt feltételeknek, kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „IRODAVEZETŐ jeligével az alábbi címre juttassa el.  A pályázatot 2014. július  11-én zárjuk. Csak a szűkebb kőrbe bejutókat értesítjük. Csak a pályázott pozíciót feltűntetett anyagokat tudjuk elbírálni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő