www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 1261 napja lejárt

Megbízónk több hazai és külföldi biztosítót képviselő, pénzügyi biztosítékokkal foglalkozó ügynökség. Csapatuk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Irodavezető

Feladatok:
  • Az iroda napi működésének koordinálása;
  • Beérkező posta iktatása, kézbesítése;
  • Kimenő iratok iktaása, postázási feladatok;
  • Irattár kialakítása és kezelése;
  • Szabályzatok nyilvántartása;
  • Irodaszerek beszerzése, a működéshez szükséges tárgyi feltételek biztosítása;
  • Gondoskodás az üzemeltetési problémák megszüntetéséről;
  • Rendezvények szervezése, ügyintézés;
  • Üzleti vendéglátás, szállodafoglalás, repülőjegyek beszerzése;
  • Adatszolgáltatás és együttműködés a könyveléssel, pénzüggyel;
  • Az ügyvezető munkájának támogatása.
Elvárások:
  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Középfokú szintű szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás;
  • Kiváló számítógép-felhasználói ismeretek;
  • Kiemelkedő kommunikációs és konfliktuskezelő képesség;
  • Önálló munkavégzés, proaktívitás és nagyfokú felelősségtudat.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 54.011-es referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő