www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 1138 napja lejárt

Az ABT Sportsline Hungary IRODAVEZETő munkatársat keres budapesti irodájába.

Feladatok:

  •  ZENEC, valamint ABT termékek és szolgáltatások értékesítésének koordinálása.
  •  Meglévő és új partnerek /ügyfelek színvonalas kiszolgálása
  •  Árajánlatok, jelentések készítése
  •  Garanciális ügyintézés és reklamációkezelés
  •  Beszerzések és logisztika segítése
  •  Szerviz és autószalon munkájának felügyelete

Elvárások:

  • Gazdasági, számviteli végzettség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Autóipari jártasság előnyt jelent, de nem feltétel

Amit Kínálunk:

  • Fiatal csapat nyújtotta kellemes légkör
  • Céges mobiltelefon
  • Munkához igazodó fizetés

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő