www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 814 napja lejárt

Piacvezető pénzintézet stratégiai értékesítési partnere

IRODAVEZETŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest

Leendő munkatársunk feladatai:

  • értékesítési igazgató munkájának támogatása
  • kollégák be- és kiléptetési dokumentumainak összeállítása
  • értékesített szerződések adatainak ellenőrzése
  • szerződések továbbítása a központi adminisztráció felé
  • kapcsolattartás a központi adminisztrációjával
  • időpont egyeztetés, megbeszélések, tárgyalások szervezése
  • dokumentumkezelés (iratok kezelése, rendszerezése, elektronikus nyilvántartása)
  • statisztikák, kimutatások elkészítése
  • irodaszerek beszerzése, utánpótlása

Elvárások:

  • MS Office (Word, Excel, Power Point) magabiztos használata
  • hasonló területen szerzett minimum 1 év munkatapasztalat

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • idegen nyelv ismerete
  • ECDL vizsga

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • nyitott, motivált személyiség
  • jó szervező készséggel rendelkezik
  • pontos munkavégzés, precizitás jellemzi
  • megbízható, felelősségteljes és önálló

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti státusz
  • bruttó 170.000 forint havi munkabér
  • multinacionális munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • fiatalos, dinamikus légkör

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, küldje el fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő