www.cvonline.hu
Irodavezető
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2017.11.23.
Jelentkezési határidő: 2017.11.25.
Hirdetés azonosító: 1205061

Multinacionális, mezőgazdasági területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Irodavezető

Feladatok:

  • Számlák érkeztetése, iktatása, részlegenkénti leosztása
  • Kimenő posta összeállítása
  • Szerződések előkészítése
  • Irodát érintő oktatások, orvosi alkalmassági vizsgálatok megszervezése
  • Irodai készletek nyomon követése, megrendelése
  • Külföldi kollégák/ügynökök központból történő segítése (repülőjegy, szállás, bérautó foglalása, utazások adminisztrálása)
  • Telefonkonferenciák szervezése
  • Rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • Az iroda mindennapi életéhez kapcsolódó teljes körű ügyintézés, adminisztráció, telefonközpont kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 3-5 éves irodavezetői vagy asszisztensi tapasztalat
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapsztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Excel ismeret

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Összetett, felelősségteljes pozíció egy nemzetközi cég újonnan induló leányvállalatánál
  • Prémium, béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Munkavégzés helye: Győr

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.