www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 49 napja lejárt

A Dr. Bata Zrt. export-profilú, magyar tulajdonosi hátterű vállalat

irodavezetői

munkakör betöltésére keres munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Irodai adminisztráció általános irányítása
  • kapcsolattartás hazai és nemzetközi szállítókkal és vevőkkel
  • hazai és nemzetközi hatósági ügyintézés
  • pénzügyi bonyolítás
  • személyi titkári teendők

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • többéves szakirányú munkatapasztalat (legalább 5 év)
  • könyvelésben való jártasság
  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások önálló használata.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Külkereskedelmi tapasztalat, problémamegoldó képesség, önállóság, konfliktuskezelés, csapatmunka, szervezőkészség.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:
2364, ÓCSA BAJCSY ZSILINSZKY utca 139.

A jelentkezéseket a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest (Ócsa, Bajcsy-Zsilinszky u. 139, 2364 Magyarország)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Irodavezető
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő