www.cvonline.hu

Irodavezető

  • Frissítve 15 napja

Irodavezető

Új állást keres? A Produkteam Kft. 20 éve segíti az álláskeresőket, hogy megtalálják azt a munkahelyet, amit szeretnének, és ahol jól érzik magukat. Fontosnak tartjuk, hogy a munkaadó és munkavállaló egyaránt elégedett legyen. Jelentkezzen most, hogy segíthessünk Önnek!

Folyamatosan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező partnercégünkhöz keresünk proaktív, rátermett kollégát, aki össze tudja fogni az iroda működősét és több osztály munkáját támogatja a mindennapokban. Egy lendületes, fitalos csapat várja az új kollégát.

Feladatok:

  • iroda napi szintű vezetése
  • recepciós feladatok (központi telefon kezelése, postázás, fax)
  • tárgyalások előkészítése, vendégek fogadása
  • HR és marketing adminisztráció
  • kimutatások, elemzések készítése, nyilvántartások vezetése
  • autó flotta koordinálása
  • üzleti utak szervezése

Elvárások:

  • kiváló szervezőkészség, ügyfélközpontúság, problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • magabiztos MS Office ismeret
  • legalább 1,5 éves munkatapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás

Egyéb információk:

  • a cég Budapesten, a XIII. kerületben található
  • munkaidő: teljes munkaidő, azonnali kezdéssel
  • stabil hátterű munkahely
  • a munkakörnyezet kulturált és tiszta

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, a "Jelentkezés" gombra kattintva tölheti fel önéletrajzát, a tárgy mezőben pedig tüntesse fel a munka megnevezésést!

Munkavégzés helye Budapest, XIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest