www.cvonline.hu

Irodavezető

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 1098121
lejárt

Most az egyik professzionális tisztítóberendezés gyártással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk recepciós kollégát.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása
  • Beérkező hívások fogadása

Elvárások:

  • Aktív nappali vagy passzív tagozatos tanulmány,
  • Középfokú angol nyelvtudás
Munkaidő:  akár heti 40 órában is, de heti 3 nap minimum január 31-ig.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 950 Ft / óra
  • Segítőkész csapat
  • Angol nyelv gyakorlása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történőLink megjelenítéseután a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!