www.cvonline.hu

Irodavezető

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

ELMARK GROUP Kft.
Az ELMARK HOLDING több mint 10 országban képviselettel rendelkező, dinamikusan fejlődő cégcsoport, mely automatizálási és világítástechnikai területen rendelkezik széles termékportfólióval. Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Irodavezető

munkatárs

FELADATOK:

  • az utazó értékesítők maximális támogatása telefonon és e-mailben
  • beérkező igények figyelemmel követése
  • rendelések feldolgozása
  • árajánlatok készítése
  • bejövő hívások kezelése
  • az ügyvezető és a cég működésének támogatása
  • egyéb ad-hoc jellegű feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • angol nyelvtudás, minimum társalgási szinten, szóban és írásban egyaránt
  • önálló, precíz munkavégzés, csapatszellem, terhelhetőség
  • Microsoft Office magabiztos ismerete (Outlook, Word, Excel és PowerPoint)

ELŐNY:

  • villamossági területen szerzett szaktudás
  • Microsoft Navision-ben vagy egyéb vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • nemzetközi piacon erős, stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • fiatalos, vidám csapat
  • kulturált munkakörnyezet
  • autóval és tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető (Budapest XI. ker.)
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • azonnali munkakezdés

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Középfok/társalgási szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, 1117 Budafoki út 183.

Munkavégzés helye Budapest, 1117 Budafoki út 183.
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Régió Budapest, Pest