www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 158 napja lejárt

A Magyar-Lakk Festékgyártó és Kereskedelmi Kft. magyar tulajdonú, több mint 20 éve stabilan működő festékipari társaság. Cégünk több üzemmel is rendelkezik az ország különböző pontján, ahol ipari festékrendszerek fejlesztésével és gyártásával, valamint elsősorban háztartási elektronikai alkatrészek felületkezelésével foglalkozik.
A társaság Dunakeszi (Székesdűlő) központi irodájába keres új

irodavezetőt

aki összefogja az adminisztratív teendőket és támogatja az ügyvezető és a vezetőség munkáját. Több aktuális fejlesztési projektben is számítunk a leendő kolléga segítségére: vállalatirányítási rendszer bevezetés, honlap fejlesztés, adminisztratív folyamatok újraszervezése.

Feladatok:

  • a társaság (kollégák) központi adminisztratív tevékenységének összefogása
  • az ügyvezető és a vezetőség munkájának adminisztratív támogatása
  • bejövő hívások, e-mailek, számlák, dokumentumok iktatása, kezelése, archiválása
  • szerződések nyilvántartása
  • munkaidő nyilvántartás, szabadságok kezelése, kapcsolattartás a bérszámfejtővel
  • postázás, irodaszer, repi tételek beszerzése
  • iroda működéséhez szükséges egyéb feladatok ellátása
  • leltározási folyamat támogatása
  • részvétel az új vállalatirányítási rendszer bevezetésével kapcsolatos feladatokban
  • részvétel a társaság új honlapjának kialakításában

Szakmai elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • MS Office programok készségszintű használata
  • Angol nyelvtudás
  • Ügyviteli alapismeretek
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat

Személyiségbeli elvárások:

  • Kiemelkedő konfliktuskezelési és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség, asszertivitás
  • Erős rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Orosz nyelvtudás
  • Igazolható tapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk:

  • Barátságos, korrekt munkakörnyezet és feltételek
  • Stabil hátterű cég
  • Sokrétű munkavégzés, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Az iroda és központi raktár a dunakeszi Auchan áruházhoz közel található az M0-s mellett. Javasoljuk, hogy a Dunakeszi, Fót, Göd, Észak Pest vonzáskörzetből jelentkezzenek elsősorban.

Helyek Budapest
Dunakeszi
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő