www.cvonline.hu

IRODAVEZETŐ

  • A hirdetés 158 napja lejárt

A Kabinet FM Kft. felvételt hirdet

IRODAVEZETŐ

munkakörre

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office Word, Excel, PowerPoint)
  • Gyors és gépírás
  • Pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzés

Előny:

  • Közgazdasági végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Feladatok:

  • Teljeskörű adminisztráció
  • Számlázás, teljesítés igazolások, szerződések, egyéb dokumentumok nyilvántartása, kezelése
  • Havi és éves zárási folyamat támogatása (számlák ellenőrzése, rögzítése, továbbítása könyvelésre, elszámoló táblázatok készítése, stb.)
  • Projektek közbeeső- és utókalkulációja, összesítő kimutatások készítése
  • Egyéb kimutatások készítése
  • Pályázatok készítésében való közreműködés
  • Egyéb általános irodai adminisztrációs feladatok ellátása

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezni: fényképes szakmai önéletrajz és a bizonyítvány(ok) másolatának elküldésével a lenti e-mail címen lehetséges. Kérjük, a tárgy rovatban tüntesse fel a pozíció nevét.

Cégünkről: A Kabinet FM Kft. 17 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, műszaki tervezéssel, műszaki tanácsadással foglalkozik.

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő