www.cvonline.hu

IRODAVEZETŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1078543

Saját csapatunk bővítéséhez keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe miskolci munkavégzéssel:
Feladatok:

  • Iroda napi feladatainak, folyamatainak irányítása, szervezése
  • Operatív folyamatok tervezése, fejlesztése
  • Részvétel az iroda rövid és közép-távú terveinek elkészítésében
  • Statisztikák, riportok készítése
  • Az iroda dolgozóinak szakmai támogatása, irányítása
  • Ügyfelekkel történő rendszeres kapcsolattartás
  • Havi zárási, elszámolási (számlázás, bérszámfejtés) feladatok támogatása, felügyelete
  • New business tárgyalások lefolytatása
  • Szolgáltatási ajánlatok (munkaerő-kölcsönzés,közvetítés,diákmunka),szerződések elkészítése
  • Üzleti tervezésben való részvétel

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (előny a szakirányú – HR vagy gazdasági – végzettség)
  • Széleskörű munkaügyi ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MSOffice – kiemelten fontos az Excel ismeret)
  • Nexon vagy más bérprogram ismerete
  • Proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Precizitás, dinamikus, önálló munkavégzés
  • Kreatív problémamegoldó és jó szervezőkészség

Juttatások:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető cégnél szerzett releváns munkatapasztalat
  • Céges telefon és laptop
  • Versenyképes juttatási csomag

Előnyök:
  • Irodavezetői tapasztalat
  • Angol és / vagy német nyelvtudás

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc