www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 238 napja lejárt

Budapesti, kis létszámú irodánkba

IRODAVEZETŐ

munkatársat keresünk.

A Hungarorisk Kft. magyarországi kisvállalkozás, elsősorban kockázati biztosítások közvetítésével, biztosítási tanácsadással foglalkozik. Ügyfeleink főként magyarországi kis és középvállalkozások illetve nagyvállalatok.

Feladatok:

  • Biztosítókkal történő napi kapcsolattartás, állomány és jutalékegyeztetés
  • Ügyfelekkel történő napi kapcsolattartás
  • Bejövő telefonhívások kezelés
  • Gépjármű biztosítási szerződések kezelése
  • Szerződések nyomon követése, szerződésadminisztráció
  • Jutalékszámlák készítése
  • Számlakiegyenlítések nyomon követése
  • Pénztár kezelése
  • Bejövő számlák kezelése, könyveléssel való kapcsolattartás
  • Munkafolyamatok irányítása, ellenőrzése
  • Értékesítési asszisztensi feladatok
  • Iroda működéséhez szükséges egyéb feladatok ellátása.

Szakmai elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Számítógép használata felsőfokon
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Ügyviteli alapismeretek
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Személyiségbeli elvárások:

  • Munkakedv
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rendkívüli precizitás
  • Kedves, barátságos személyiség
  • Lojalitás

Előnyök:

  • Biztosítási piacon szerzett tapasztalat
  • Biztosításközvetítői szoftverek ismerete,
  • Cms rendszerű oldalak ismerete.
  • Német vagy Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Barátságos, minőségi munkakörnyezet
  • Stabil háttér
  • Sokrétű munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület.

A kezdés várható ideje: 2016. szeptember-október
A fényképes önéletrajzokat és motivációs levelet bérigény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő