www.cvonline.hu
Irodavezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.09.26.
Jelentkezési határidő: 2016.10.26.
Hirdetés azonosító: 1078241
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi, épületgépészeti berendezések gyártásával foglalkozó partnerünk SSC részlegébe keresünk munkatársat.

Feladatok

  • Bejövő, kimenő hívások, e-mailek fogadása, kezelése,

  • Külföldi vendégek üdvözlése, itt létük alatt segíteni őket (taxi hívása, szállodai, éttermi foglalások intézése),

  • Céges rendezvények szervezése, tárgyaló rend napra készen tartása,

  • Segíteni a menedzserek és az ügyvezető munkáját,

  • Dokumentumok kezelése, rendszerezése, archiválása,

  • Bejövő, kimenő posta kezelése.
  • Elvárások

  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,

  • Néhány éves irodavezetői vagy recepciós munkakörben szerzett tapasztalat,

  • Felsőfokú végzettség,

  • Microsoft Office, Excel, Word és PowerPoint felhasználói szintű ismerete,

  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség.

  • Előnyök

    Amit ajánlunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet,

  • Hosszú távú munkalehetőség,

  • Fiatal dinamikus csapat.

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió
    Pest