www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 182 napja lejárt

Szeretne ingatlan irodát vezetni? Európa színtű jövedelmet elérni, vágyait megvalósítani?

Új iroda nyitásához

Irodavezető

munkatársat keresünk, VII. kerületi Belvárosi irodánkba.

Feladatok:

  • előirányzott ingatlanértékesítési tervek megvalósítása
  • értékesítési csapat bővítése, új munkatársak toborzása-kiválasztása
  • tulajdonosi kör felé jelentések készítése
  • az értékesítési csapat irányítása, szakmai támogatása, értékelése
  • részvétel az új munkatársak képzésében,
  • az iroda értékesítési folyamatainak szakmai irányítása, működtetése
  • felmerülő problémák kezelése
  • napi - heti  adminisztrációs feladatok elvégzése
  • ingatlanportfólió bővítése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • cél-és teljesítményorientált személyiség
  • értékesítésben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • ügyfél-orientált szemlélet
  • precíz, dinamikus személyiség és határozott fellépés
  • problémamegoldó képesség
  • kitartó, önálló munkavégzés
  • jó szervezőképesség vállalkozói szemlélet
  • jó kommunikációs képesség és együttműködési készség
  • vezetői tapasztalattal rendelkezik
  • magabiztos MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  •   csoportvezetői, vezető értékesítői múlt
  •   rendszerszemlélet
  •   ingatlanértékesítésben szerzett tapasztalat
  •   angol nyelvtudás
  •   kapcsolatrendszer
  •   felsőfokú végzettség
  •   saját gépjármű

Amit nyújtunk:

  • hosszú távon, biztos állás
  • rugalmasan alakítható munkaidő
  • kihívást jelentő, változatos munka,  önálló döntési jogkörrel
  • modern irodai munkakörülmények, komplex informatikai rendszer
  • kiemelkedő, az egyéni- és csoportteljesítményhez igazodó mozgó bér

Mukavégzés helye:

  • Budapest, VII. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő