www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 402 napja lejárt

Nemzetközi és belföldi szállítmányozó cég keres budapesti irodájába

fuvarszervezésben jártas

irodavezetőt

Feladatok:

  • Fuvarszervezői csapat kiépítése, vezetése,
  • Nemzetközi fuvarok diszponálása,
  • Napi szintű hideghívások lebonyolítása,
  • Fuvarkapacitás adásvétele,
  • Alvállalkozók megbízása, új alvállalkozók integrálása,
  • Szállítmányozási folyamatok irányítása a lerakásig,
  • Ajánlatok előkészítése

Amit kínálunk:

  • Hosszú távon stabil munkahely,
  • Intenzív betanítás és továbbképzés,
  • Önálló munkavégzés kihívásokkal és sikerélményekkel,

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai képesítés
  • Min 5 év Fuvarszervezési tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol vagy német  nyelvtudás,
  • További idegen nyelv ismerete előny,
  • Teherbíró csapatjátékos kiváló kommunikációs képességgel és szolgáltatásközpontú szemlélettel,
  • Számítógép magabiztos használata

Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzzal

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német