www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 381 napja lejárt

Szeretnél egy stabil magyar háttérrel rendelkező vállalatnál dolgozni? Megtalálod a helyed az adminisztratív és szervezési feladatokban egyaránt? Jelentkezz hozzánk. Fémipari megbízó vállalatunk Bács-Kiskun megyei munkavégzéssel keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Irodavezető

Feladatok:

  • Pénztár vezetése

  • Irodagép, informatikai rendszer karbantartásainak megszervezése

  • Irodai beszerzések, rendelések előkészítése, lebonyolítása és ellenőrzése

  • Szerződések előkészítése és nyilvántartása

  • Iktatási feladatok, telefonok kezelése, vendégek fogadása és ellátása, posta intézése

  • Céges rendezvények szervezése

  • Reprezentációs készletek feltöltése

  • Kapcsolattartás társosztályokkal

  • Céges mobiltelefonok kezelése, kapcsolattartás a mobil szolgáltatóval

  • Levélírás

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • MS Office ismeret

Személyes kompetenciák:

  • Analitikus szemlélet, logikus gondolkodás

  • Szervezett, átgondolt, felelősségteljes munkavégzés

  • Stratégiai gondolkodás

Előny:

  • Angol/Német nyelvismeret

  • Képesség és készség az új szoftverek megismerésére és használatára

Amit megbízónk nyújt:

  • Változatos munkavégzés

  • Kiváló infrastruktúra

  • Kiváló csapat és kellemes munkakörnyezet

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével Juhász Lotti Junior HR Tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.