www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 521 napja lejárt

Egészségügyi területen működő kereskedelmi cég munkatársat keres 2 év határozott időre:

irodavezető

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • külföldi partnerekkel és potenciális partnerekkel való kapcsolattartás írásban és szóban (angol és magyar nyelven)
  • ügyvezető igazgató munkájának támogatása
  • napi irodai ügyek intézése
  • számlázás, házipénztár kezelés
  • statisztikák, riportok készítése
  • alkalmanként fordítási, tolmácsolási feladatok (angol nyelven)
  • export-import ügyintézés
  • üzleti utazások szervezése.

Elvárások:

  • középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • tárgyalási szintű aktív angolnyelvtudás
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • alkalmazkodó, rugalmas személyiség
  • kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, saját jármű.

Amit ajánlunk:

  • változatos feladatok
  • barátságos munkahely
  • nemdohányzó környezet.

Munkavégzés helye:

  • Alsónémedi, Pest megye.

Egyéb:

  • bejáráshoz autó szükséges.

  • fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol