www.cvonline.hu

IRODAVEZETŐ

  • A hirdetés 256 napja lejárt

A Kabinet FM Kft. felvételt hirdet

IRODAVEZETŐ

munkakörre adminisztrációs tevékenység végzésére.

Elvárások:

  • Minimum középfokú közgazdasági végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office Word, Excel, PowerPoint)
  • Gépírás
  • Pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzés

Előny:

  • Szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Gépjármű vezetői engedély (B)

Feladatok:

  • Helyi vezetők munkájának adminisztratív támogatása
  • Munkaügyi dokumentumok, szerződések kezelése
  • Havi zárási folyamat támogatása (számlák továbbítása, elszámoló táblázatok készítése, stb.)
  • Egyéb általános irodai adminisztráció

Munkavégzés helye: Tatabánya
Jelentkezni: fényképes szakmai önéletrajz és a bizonyítvány(ok) másolatának elküldésével a "Jelentkezés" gombon keresztül lehetséges. Kérjük, a tárgy rovatban tüntesse fel a pozíció nevét.

Cégünkről: A Kabinet FM Kft. 16 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, műszaki tervezéssel, műszaki tanácsadással foglalkozik.

Helyek Fejér
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Pest
Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő