www.cvonline.hu

Irodavezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Jelentkezési határidő: 2016.07.06.
Irodavezető

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy kis létszámú vállalat, mely Irodavezetőt keres. Az Irodavezető fő feladata az iroda hatékony és professzionális működésének biztosítása és a szervezet stratégiájának megvalósításában való aktív részvétel.

Feladatok:

- A vállalat munkájához kapcsolódó adminisztratív és koordinálást igénylő feladatok és projektek menedzselése
- Rendezvények és megbeszélések szervezése
- Munkacsoportok munkájának támogatása
- Külső beszállítókkal való kapcsolattartás (pl. könyvelőiroda, PR ügynökség, rendezvényhelyszínek)
- Vezetőkkel és partnerekkel történő kapcsolattartás
- Adminisztratív feladatok, kommunikációhoz kötődő feladatok

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Felsőfokú, aktív üzleti angol nyelvismeret
- Minimum 2 éves, multinacionális vállalatnál szerzett irodavezetői tapasztalat
- Projektmenedzsmentben, projekt-koordinációban szerzett tapasztalat
- Kiváló szervezési készség
- Eredményorientáció
- Erős üzleti kommunikáció szóban és írásban
- Magabiztos, üzleties megjelenés
- Üzleti szemlélet
- Részletekre való odafigyelés
- Proaktív, megoldás-orientált hozzáállás

Amit kínálunk:

- Színes, komplex, változatos feladatkör
- Felhatalmazó munkakörnyezet
- Üzleti folyamatokra történő teljes rálátás és ebből adódóan tanulási lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -