www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 527 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
Irodavezető
munkatársat keres.

Feladatok:
• Beérkező megrendelések rögzítése SAP rendszerben
• Telefonos és írásos segítségnyújtás, terméktanácsadás partnerek részére
• Reklamációk, panaszok kezelése, kérdések megválaszolása
• Visszáruval kapcsolatos ügyintézés
• Emailek, telefonok, faxok fogadása és kezelése
• Számlák kezelése és rögzítése
• Iroda operatív működésének támogatása (pl. futárintézés, repülőjegy foglalása)

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Minimum 3 év releváns tapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvismeret
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Kiváló kommunikációs készség
• Proaktív hozzáállás, dinamikus, lendületes személyiség

Amit kínálunk:
• Változatos, összetett, kihívást jelentő munka
• Versenyképes bérezés, bónuszszerzési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, 3. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban: Irodavezető.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol