www.cvonline.hu

Irodavezető

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1026951

Biztonságtechnikai területen jelen levő partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Irodai adminisztráció (hivatalos levelezés, meghatalmazások, szerződések és nyilatkozatok elkészítése),
  • irodai asszisztens munkájának koordinálása,
  • cég- és projekt-kontrolling feladatok,
  • pénzügyi koordináció (számlareklamációk, kintlévőség-kezelés, kapcsolattartás a könyveléssel),
  • szervezési feladatok ellátása (külső és belső megbeszélések, utazások, rendezvények),
  • titkárság működésének biztosítása (telefonkezelés, vendégek fogadása, irodai szükségletek beszerzése, kapcsolattartás a szolgáltatókkal),
  • munkaügyi adminisztráció,
  • raktárkészlet kezelése, bevételezés és anyagkiadás.

Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági területen szerzett végzettség,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • angol nyelv magabiztos társalgási szintű használata (írásban és szóban is),
  • vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • lojalitás, szakmai elkötelezettség,
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság, kitartás, csapatmunka,
  • határozott fellépés.

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés,
  • multinacionális környezet.
  • kellemes légkör,

Előnyök:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • német nyelvtudás.

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Budapest