www.cvonline.hu

IRODAVEZETŐ

  • A hirdetés 295 napja lejárt

Az INTERSPORT az egész világot átölelő sportkereskedelmi hálózat. Cégünk ma összesen kb. 5.500 áruházat működtet több mint 40 országban világszerte. A sportkereskedelmi piac világelsői vagyunk, szolgáltatásaink-ban igyekszünk a legjobbat nyújtani.

Azért, hogy a tőlünk megszokott, és az ügyfeleink, valamint vásárlóink által elvárt minőséget garantálni tudjuk, keressük Önt, mint elkötelezett és sportot kedvelő munkatársat, a budaörsi központunkba, az alábbi munkakörbe:

 IRODAVEZETŐ

Feladatok:

  • a központi iroda működésének koordinálása
  • ügyvezető asszisztensi feladatok ellátása
  • a központi dolgozók munkájának támogatása
  • együttműködés a vállalat áruházaival
  • kapcsolattartás a vállalat partnereivel
  • adminisztráció

Elvárásaink:

  • Több éves, asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • Nagy munkabírás és terhelhetőség
  • Önállóság, precizitás, diszkréció
  • Magabiztos, határozott, udvarias fellépés
  • MS Office felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • sport ismeretek

A modern, nemzetközi nagyvállalatok előnyeit, előrelépési lehetőséget és egy dinamikus, teljesítményorientált csapatot kínálunk leendő, új munkatársainknak!

Ha ajánlatunk elnyerte a tetszését várjuk pályázatát, az alábbi tartalommal a lenti email címre:

  • Fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő