www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 587 napja lejárt

Budapesti cég keresi munkatársát

IRODAVEZETŐI

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Általános irodai feladatok ellátása
  • Árajánlatok készítése
  • Megrendelések lebonyolítása
  • Számlázás és egyéb pénzügyi feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel
  • Havi riportok, beszámolók elkészítése
  • Együttműködés könyvelőkkel, ügyfelekkel és beszállítókkal
  • Irodai dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • Logisztikai és pénzügyi munkakörben szerzett minimum egy éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési képesség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Kezdeményező készség
  • Ügyfélközpontúság

Előny:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági, vagy pénzügyi területen
  • Műszaki ismeretek

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidőben való foglalkoztatás

Kezdés:

  • Azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol