www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 358 napja lejárt

Irodavezető

Partnerünk nemzetközi partnerkapcsolattal rendelkező, magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalat, számukra keresünk Irodavezető kollégát.

Pozíció azonosító: B03IV
Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási
Munkavégzés helye:
Budapest – III. Kerület

Feladatok

  • Ügyfélfogadás, telefonos ügyintézés,
  • Kimenő-bejövő készpénzes számlák kezelése, kifizetése
  • Házipénztár kezelése,
  • Általános adminisztráció,
  • Munkavállalókkal kapcsolatos adminisztráció (jelenléti ív, szabadságok nyilvántartása stb.)
  • Interjúszervezés, fejvadász cégekkel való kapcsolattartás,
  • Cégautókkal kapcsolatos ügyintézés,
  • Alapvető irodai teendők,
  • Irodai ellátmány beszerzése,
  • Eseti céges programok szervezése,
  • Cég zavartalan működésének biztosítása,
  • Egyéb, a felettes által kiosztott fent nem említett feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Legalább egy éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Egyéb információ

Amit a cég biztosít:

  • stabil háttér
  • dinamikus csapat
  • kellemes munkakörnyezet

Aminek a fentiek mellett még kollégaként részese lehet:

  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok)
  • Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal, és Guitar Hero-val
  • Gyümölcskeddek – változatos gyümölcsválaszték minden kedden az egészséges életmód jegyében
Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol