www.cvonline.hu

Irodavezető / Vezérigazgatói asszisztens

  • A hirdetés 719 napja lejárt

Jelenlegi megbízónk egy magyar tulajdonú marketing (BTL) ügynökség számára keresünk

pozícióra olyan jelöltet, akinek a fő feladatai lesznek:

  • Ügyvezető munkájához szükséges asszisztensi, titkársági feladatok elvégzése
  • Irodavezetés (iroda adminisztratív és szervezési feladatainak ellátása, irodaüzemeltetéshez kapcsolódó szolgáltatókkal való kapcsolattartás, irodai beszerzési feladatok)
  • Adminisztratív közreműködés ajánlatok, szerződések előkészítésénél
  • Pénzügyek támogatása (adminisztráció, levelezés, nyilvántartások vezetése, szerződés nyilvántartás)
  • Kimutatások, prezentációk nyilvántartások készítése
  • Szervezési feladatok ellátása, utazásokkal kapcsolatos teljeskörű ügyintézés
  • Telefonhívások kezelése, belső kommunikáció támogatása
  • Rendezvények koordinálása, részvétel a szervező munkában és a lebonyolításban
  • szerződés nyilvántartás
  • Vállalati policyk betartása, betartatása, ellenőrzése

Vele szemben a követező elvárásokat támasztják:

  • Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel
  • középfokú angol nyelvtudás előny
  • Pénzügyi, kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Analitikus szemléletmód
  • MS Office magas szintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint)
  • Önálló és rugalmas munkavégzés, megoldás-orientált szemlélet, döntésképesség
  • Precizitás és szervező képesség, prioritások kezelése
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, stresszhelyzetek kezelése

Amit mindezért kínálnak

  • Stabil háttér
  • Fiatalos, lendületes, együttműködő csapat
  • Színvonalas irodai munkakörnyezet
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:

Budapest XI. ker.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérem, küldje el önéletrajzát Szemán Zoltán részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol