www.cvonline.hu

Irodavezető (Tiszaújváros környéke)

  • A hirdetés 527 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, Tiszaújváros környéki, építőipari partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Irodavezető

Feladatok:

  • A telephely ügyviteli, műszaki, gazdasági, adminisztrációs feladatainak ellátása

  • Az egységvezető és a kollégák munkájának támogatása

  • Ügyfelekkel, partnerekkel kapcsolattartás

Elvárások:

  • Legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség

  • Általános számviteli és adózási ismeretek

  • MS Office Excel és Word ismerete (táblázatkezelés, kimutatások készítése)

  • Önálló felelősségteljes munkavégzés

  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság

  • Saját gépkocsi (a munkavégzés helye tömegközlekedéssel nem megközelíthető)

  • Rendszerszemlélet, rendszerben való gondolkodás

Előny:

  • Hasonló munkakörben, építőiparban szerzett több éves tapasztalat

  • Vállalatirányítási rendszerek kezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos munkahely

  • Kulturált munkakörnyezet

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros környéke

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel és bérigénnyel küldje el részünkre.

Helyek Miskolc
Tiszaújváros
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő