www.cvonline.hu

Irodavezető Szegeden

  • A hirdetés 927 napja lejárt

Vállalkozó szellemű, lehetőleg angolul-németül beszélő irodavezetőt keresünk Miskolon létesítendő irodánkba, aki az Euwork Kft. képviseletét látná el az ország észak-keleti részéről jelentkezők, érdeklődők számára.

Olyan vállalkozót keresünk, aki szívesen nyitná meg és működtetné magas színvonalon irodánkat Miskolcon.

Feltétel:

  • jó memória
  • HR, vagy egyéb, olyan területen szerzett tapasztalat, ahol sok emberrel kell foglalkozni
  • jó angol és német tudás (vagy valaki más, aki az egyikben rendszeresen "besegít")
  • önállóság
  • precizitás minden területen

Feladatok:

  • hirdetés szervezés
  • ügyfelek kezelése, informálása telefonon és személyesen
  • állásinterjúk megtartása
  • nyelvi és személyes készségek felmérése
  • munkavállalók végig kísérése a kiválasztási folyamat egészén

Ha megfelel a fenti feltételeknek és szívesen lenne egy sikeres, évről-évre bővülő forgalmú vállalkozás részese, szereti az önállóságot, de vállalja az ezzel járó felelősséget is, akkor jelentkezzen rövid bemutatkozó levéllel a

E-mail cím megjelenítése

email címen!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő