www.cvonline.hu

Irodavezető (számviteli szolgáltatások) munkakörbe

  • A hirdetés 1083 napja lejárt

Megbízónk a számviteli szolgáltatások hazai piacán meghatározó szerepet betöltő, több mint tíz éve folyamatosan bővülő, szakmailag elismert cég. A GYŐRI egységük élére keresünk felkészült, kisebb csoportok (kb. 40 fő) vezetésében tapasztalattal rendelkező, közgazdász végzettségű vezetőt,

IRODAVEZETÖI (számviteli szolgáltatások) munkakörbe.

Feladatok:

  • Aktív közreműködés a stratégiai és az operatív tervezésekben;
  • A munkatársak feladatainak meghatározása és beosztása a csoportvezetőkön keresztül;
  • A teljesítményük, munkavégzésük felügyelete, ellenőrzése, szakmai kérdésekben iránymutatás;
  • Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, a beszállítókkal, társosztályokkal;
  • Határidők meghatározása, betartatása;
  • Dokumentációk naprakészen tartása;
  • Új partnerekkel kapcsolatos folyamatok koordinálása, végrehajtásának biztosítása;
  • Változások bevezetésének felügyelete, irányítása.

Elvárások:

  • Közgazdász képesítés;
  • Több éves multinacionális környezetben szerzett tapasztalat;
  • Kisebb csoportok vezetésében szerzett több éves gyakorlat;
  • Vezetői rátermettség;
  • Proaktivitás, jó problémakezelési képesség;
  • Szervezetfejlesztő, ellenőrző, értékelő, motiváló hozzáállás;
  • Angol, vagy német nyelvismeret;
  • Megbízhatóság, rugalmasság.

Amit Megbízónk ajánl:

  • Versenyképes jövedelem, átlag feletti béren kívüli juttatások;
  • Korszerű munkakörülmények, stabil vállalati háttér, felkészült munkatársak;
  • Fejlődőképes, munkakörnyezet;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

9022 Győr, Czuczor Gergely u. 26.

E-mail cím megjelenítése