www.cvonline.hu

Irodavezető - Siófok

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.06.25.
Hirdetés azonosító: 447487
lejárt

Irodavezető kollégát keresünk saját csapatunkba, siófoki irodánkba!

Izgalmas lehetőség egy kreatív és motivált személy számára, hogy egy évek óta folyamatosan növekedő magyar tulajdonú vállalkozás sikereinek részese lehessen.

Ha Siófokon vagy közvetlen környezetében élsz, motivált vagy, nem ijedsz meg a tanulástól és a túlórától, kiválóan írsz és beszélsz angolul és magyarul, akkor te vagy a megfelelő jelentkező.

Feladatkör, információk a munkáról:

  • Ügyfélszolgálati feladatok teljes körű ellátása
  • Toborzás, kiválasztás, tesztíratás
  • Új munkatársak adminisztrációja
  • Munkaköri leírások készítése, ellenőrzése
  • HR és munkaügyi adminisztrációs tevékenységek koordinálása
  • Munkaügyi feladatok ellátása
  • Projekt és témavezető kollégák munkájának támogatása

  • minimum középfokú végzettség
  • számítógépes ismeretek: MS Office programok
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés

  • Munkaerő-kölcsönzésben és diákmunka szervezésében szerzett szakmai tapasztalat
  • jó tárgyalási készség
  • „B” típusú jogosítvány és autó
  • 3 hónapnál régebbi munkaügyi központban bejelentett álláskereső státusz!

  • Folyamatos szakmai kihívás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Támogatás

Egyéb információ:

Akkor jelentkezz, ha jó szervezési készséggel rendelkezel, ha hosszú távon egy stabil cégben gondolkodsz, és hajlandó vagy akár nem kevés időt és energiát is befektetni munkádba. Mi önállóan dolgozni képes, elszánt, céltudatos, terhelhető munkatársat keresünk. Ebben a munkakörben nemcsak az a fontos, hogy képes legyen az ÚJ FELADATOKAT, KÍHÍVÁSOKAT hatékonyan kezelni, hanem az is, hogy a már meglévő RUTIN folyamatokat is pontosan működtesse.

Jelentkezésedben mindenképpen tüntesd fel korábbi eredményeit előző munkaköreiben!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu