www.cvonline.hu

Irodavezető - Rendezvényszervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.09.14.
Hirdetés azonosító: 1066271

Partnerünk egy üzleti szövetség, amely kis létszámú irodájába Irodavezető - Rendezvényszervezőt keres. Fő feladata az iroda hatékony és professzionális működésének biztosítása és a szervezet stratégiájának megvalósításában való aktív részvétel.

Feladatok:

- A vállalat munkájához kapcsolódó adminisztratív és koordinálást igénylő feladatok és projektek menedzselése
- Rendezvények és megbeszélések szervezése
- Munkacsoportok munkájának támogatása
- Külső beszállítókkal való kapcsolattartás (pl. könyvelőiroda, PR ügynökség, rendezvényhelyszínek)
- Vezetőkkel és partnerekkel történő kapcsolattartás
- Adminisztratív feladatok, kommunikációhoz kötődő feladatok

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Felsőfokú, aktív üzleti angol nyelvismeret
- Projektmenedzsmentben, projekt-koordinációban szerzett tapasztalat
- Kiváló szervezési készség
- Eredményorientáció
- Erős üzleti kommunikáció szóban és írásban
- Magabiztos, üzleties megjelenés
- Üzleti szemlélet
- Részletekre való odafigyelés
- Proaktív, megoldás-orientált hozzáállás

Amit kínálunk:

- Színes, komplex, változatos feladatkör
- Felhatalmazó munkakörnyezet
- Üzleti folyamatokra történő teljes rálátás és ebből adódóan tanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a