www.cvonline.hu

Irodavezető / Recepciós

  • A hirdetés 278 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi cégcsoport,  amely több mint tíz országban van jelen Európában. Számukra keresünk budapesti, kis létszámú központjukba

pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • a pénzügyi, operatív, gyártási,  és értékesítési menedzsment munkájának támogatása, a  menedzsment által rábízott feladatok ellátása
  • a központban dolgozó munkatársak munkájának adminisztratív támogatása
  • folyamatos riportolás a menedzsment felé
  • szabadságolások nyilvántartása és rögzítése
  • céges autók nyilvántartása, kulcsok kezelése
  • prezentációk előkészítése és elkészítése, jelentési kötelezettsége van a különböző osztályok felé
  • vállalati rendezvények előkészítése, szervezése
  • üzleti utak koordinálása
  • ad-hoc adminisztratív feladatok
  • a tárgyaló és konyha rendben tartása

Elvárások:

  • Erős angol nyelvtudás írásban, szóban
  • Proaktív, talpraesett és problémamegoldó szemlélet
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol