www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1052987
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
IRODAVEZETŐ / OFFICE MANAGER

Feladatok:
  • Klasszikus irodavezetői feladatok ellátása;
  • A cég tevékenységéhez kapcsolódó dokumentumok kezelése, rendszerezése, archiválása;
  • Az ügyvezető igazgató napi munkájának támogatása;
  • Munkaügyi nyilvántartások kezelése;
  • Vendégek, ügyfelek fogadása;
  • Ügyfélszolgálat;
  • Postai és egyéb küldemények indítása, fogadása.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent;
  • Legalább 3-5 éves irodavezetői tapasztalat;
  • ANGOL nyelv közép szintű ismerete;
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete;
  • Precizitás, monotonitás tűrés, rugalmasság;
  • Kiváló kommunikációs készség, önálló munkavégzés.

Munkavégzés helye: Budapest, XVI.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió