www.cvonline.hu

Irodavezető - Nagykanizsa (Ref.:647)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.07.20.
Jelentkezési határidő: 2014.06.09.
Hirdetés azonosító: 810337
lejárt

A DOLOGIDŐ Kft. saját csapatába irodavezető munkatársat keres Nagykanizsára!

Ref.:674

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Az iroda adminisztratív feladatainak ellátása,

  • Formanyomtatványok rendszerezése, kezelése, anyagok rendelése és fogyásuk nyomon követése irodáinkban,

  • Statisztikák, elemzések készítése,

  • Értekezletek, rendezvények szervezése, vendégek fogadása, jegyzőkönyvvezetés,

  • Kapcsolattartás a partnerekkel.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Legalább középfokú végzettség,

  • Hasonló területen szerzett minimum 2-3 éves szakmai gyakorlat,magas szintűszámítástechnikai ismeretek, különös tekintettel az irodai munkavégzéshez használt programokra

  • Munkaügyi területen szerzett tapasztalat

  • Kiváló kommunikációs készség,

  • Jó szervező és koordináló képesség,

  • Önálló, felelősségteljes és pontos munkavégzés,

  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség,

  • Pozitív, nyitott személyiség

Előny:

  • Angol nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Dinamikus csapat,

  • Kihívást jelentő, változatos szakmai feladatok,

  • Folyamatos fejlődés

  • Magas színvonalú céges rendezvények

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük motivációs levelét közvetlenül az email-be, önéletrajzát pedig csatolt word fájlba a referenciaszám megjelölésével küldje!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu