www.cvonline.hu

Irodavezető munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1075296
lejárt

 A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal zeneipari partnercégünk részére keresünk munkatársat Irodavezető munkatárs pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása,
  • Bejövő és kimenő posta iktatása,
  • Beérkező számlák nyilvántarrtása, iktatása,
  • Házipénztár kezelése,
  • Bérpapírok átvétele és kiosztása, utalványok rendelése,
  • Szerződések nyilvántartása,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Irodai munkatapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Precíz, megbízható munkatárs,
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság,

Előnyt jelent:

  • Zene iránti érdeklődés,
  • Minimum 1 éves irodai tapasztalat,

Amit kínálunk:

  •     hosszú távú munkalehetőség,
  •     szakmai fejlődés,
  •     önálló munkavégzés,
  •     színvonalas irodai környezet,

Jelentkezése

Jelentkezését a Humán Centrum Kft. oldalán történő Link megjelenítéset követően várjuk. Kérjük, hogy kiemelt figyelmet fordítson önéletrajza feltöltésére.