Irodavezető (munkaerő-kölcsönzés, -közvetítés) - Veszprém (Referenciaszám: FE-1869)

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

veszprémi csapatához keres

Irodavezetőt

Feladatok:

  • A veszprémi iroda ügyfélszolgálati tevekénységének operatív vezetése, az iroda zavartalan működésének biztosítása (üzemeltetése)
  • A veszprémi irodához tartozó projektek teljes körű koordinálása, ellenőrzése, a projektvezetők irányítása, szakmai támogatása, ellenőrzése
  • Az ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása
  • Az ügyfélszolgálati feladatok összehangolása a projektvezetők és a bérszámfejtők munkájával
  • Az iroda működéséhez szükséges emberi erőforrás biztosa, a dolgozók képzési-fejlesztési igényeinek felmérése, motiválása, értékelése
  • A veszprémi iroda gazdaságos működésének biztosítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a belső és külső partnerekkel
  • Reklamációkezelés, problémamegoldás
  • Az irodai ügyviteli folyamatok fejlesztése
  • A veszprémi iroda képviselete a felsővezetői megbeszéléseken, a partnereknél, és a hatóságoknál
  • Részvétel a munkáltatói márka építésében
  • Szoros együttműködés a szakterületekkel (marketing, toborzás, pénzügy, bérszámfejtés) és a további Man at Work irodák vezetőivel
  • Riportok, jelentések készítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (diploma előny)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Vállalati vagy szolgáltatói HR területen szerzett több éves vezetői tapasztalat
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés csapatjátékos szemlélettel

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, szakmai kihívásokkal teli munka
  • Versenyképes, stabil jövedelem és béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Veszprém

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes szakmai önéletrajzát megjelölve bérigényét!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása