www.cvonline.hu

Irodavezető / Koordinátor

  • A hirdetés 1061 napja lejárt

Az IM-Digital Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

IRODAVEZETŐ / KOORDINÁTOR

Feladatok:

  • Rendezvények, tágyalások megszervezése, vendéglátás
  • Vezetők adminisztratív munkájának segítése
  • Bejövő telefonhívások fogadása
  • Számlázás, számlákkal összefüggő adminisztrációs feladatok
  • Házipénztár kezelése
  • Ad hoc jelleggel egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • Erős középszintű angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
  • Felhasználói szintű számítógép kezelési ismeretek
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Kedves, nyugodt, empatikus személyiség
  • Talpraesett, önálló munkavégzésre való képesség
  • Stressztűrő képesség, terhelhetőség
  • Reprezentatív megjelenés
  • Jogosítvány, járművezetési tapasztalat.

Előny:

  • Minimum középfokú gazdasági végzettség
  • Német nyelvtudás.

Egyéb információ:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, energikus, összetartó csapat
  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest.

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzokat - bérigény megjelölésével  - az alábbi e-mail címre várunk:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő