www.cvonline.hu

Irodavezető Keszthelyen

  • A hirdetés 1160 napja lejárt
Vállalkozó szellemű, lehetőleg angolul-németül beszélő irodavezetőt keresünk Keszthelyen létesítendő irodánkba, aki az Euwork Kft képviseletét látná el az ország nyugati részéről jelentkezők, érdeklődők számára.

További információk:

Olyan vállalkozót keresünk, aki szívesen nyitná meg és működtetné magas színvonalon irodánkat Keszthelyen.

Feltétel:
- jó memória
- HR, vagy egyéb, olyan területen szerzett tapasztalat, ahol sok emberrel kell foglalkozni
- jó angol és német tudás (vagy valaki más, aki az egyikben rendszeresen "besegít")
- önállóság
- precizitás minden területen

Feladatok:
- hirdetés szervezés
- ügyfelek kezelése, informálása telefonon és személyesen
- állásinterjúk megtartása
- nyelvi és személyes készségek felmérése
- munkavállalók végig kísérése a kiválasztási folyamat egészén

Ha megfelel a fenti feltételeknek és szívesen lenne egy sikeres, évről-évre bővülő forgalmú vállalkozás részese, szereti az önállóságot, de vállalja az ezzel járó felelősséget is, akkor jelentkezzen rövid bemutatkozó levéllel a E-mail cím megjelenítése email címen!