www.cvonline.hu

Irodavezető / Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 1083 napja lejárt

A Corweld PLUS Kft. több mint 15 éve aktív résztvevője a magyar hegesztés technikai termékek piacának. Több nagy múltú multinacionális cég képviselete mellett jelen vagyunk saját márkájú hegesztőanyag családunkkal is a hazai piacon.

Most, adminisztratív munkatársat keresünk, aki önálló, jól terhelhető, aktív és precíz a munkájában, valamint hathatósan tudja támogatni kereskedelmi csapatunk mindennapi tevékenységét.

Elvárások:

  • érettségi
  • kifogástalan angol kommunikáció
  • alapvető számítógépes ismeretek (MS Office problémamentes ismerete, +sherpa (betanítás))
  • önállóan is kreatív munkavégzés
  • akár minimális fizikai munka

Feladatok:

  • kapcsolattartás külföldi partnerekkel telefonon és e-mailben
  • kereskedelmi kollégák támogatása
  • ajánlatkérések, bel- és külföldi logisztika intézése
  • ügyviteli szoftver kezelése
  • belföldi partnerek kezelése, megkeresések csatornázása
  • számlázás, bevételezés, napi ügymenet

Amit ajánlunk:

  • Normális, piacképes, bejelentett fizetés
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil céges háttér
  • Azonnali munkakezdés

Jelentkezni lehet az alábbi email címen fényképes önéletrajzok megküldésével.

Fizetési igény megjelölése nem elvárás, de örülünk neki.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol