www.cvonline.hu

Irodavezető-Kaposvár Ref.931

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.05.01.
Hirdetés azonosító: 914297
lejárt

Hr területen több évtizedes múlttal rendelkező cégcsoportunk saját csapatába keresünk munkatársat irodavezető pozícióba, Kaposvárra.

Irodavezető (Ref.931)

Feladatok:

  • Irodavezetőként a központi iroda háziasszonyi, valamint irodavezetői feladatainak ellátása (ügyfelek, vendégek fogadása, postázás, kisebb beszerzések, megrendelések lebonyolítása, tréningterem, szállás lefoglalása és rögzítése)
  • Személyi asszisztencia nyújtása a cégvezető részére
  • Értekezletek, megbeszélések, tárgyalások háttértámogatása
  • Számlák, teljesítési igazolások kiállítása
  • Számlázó program kezelése (negyedéves utalások, számlakiegyenlítések rögzítése)
  • Analitikák vezetése
  • Banki utalások, készpénz felvétel, havi pénztár elkészítése
  • Havi jelenléti ívek készítése és összegyűjtése a munkatársaktól
  • Bérlapok kiküldése az alkalmazottak részére

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Az ideális jelölt határozott, kedves, dinamikus hozzáállással rendelkező személy
  • Képes önálló és felelősségteljes munkavégzésre
  • Nagy teherbírású, rendszerben gondolkodó, kiválóan menedzseli az egyszerre futó kisebb és nagyobb feladatokat

Előny:

  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat, jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes, motiváló juttatási csomag
  • Céges és szakmai rendezvények

Egyéb:

  • Munkakezdés: Azonnal. Munkavégzés helye: Kaposvár

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes, szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése. Kérjük az e-mail tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét, valamint referenciaszámát ,,Irodavezető-Kaposvár Ref.931,,.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu