www.cvonline.hu

Irodavezető - INTS/9/23

  • A hirdetés 385 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei  húsipari partnercégünk részére az alábbi pozíció betöltésére keresünk tapasztalat munkatársat a következő munkakörbe:

Irodavezető (INTS/9/23)

Feladatok:

  • az irodában dolgozók munkájának összefogása, koordinálása
  • hivatalos dokumentációk, kimutatások elkészítése, nyilvántartása, adminisztráció, aláíratás
  • szerződések kezelése, iktatása
  • az iroda megfelelő működéséhez szükséges eszközök beszerzése
  • részvétel a havi zárásokban
  • postázási, iktatási feladatok ellátása
  • bejövő telefonok kezelése
  • kapcsolattartás a partnerekkel
  • ügyfelek fogadása
  • a cégvezetők munkájának segítése
  • cégen belüli rendszerek pontos ismerete és kezelése
  • Egyéb – jellemzően HR és adminisztratív - részfeladatok ellátása (bérszámfejtés előkészítésében való részvétel, szabadság-nyilvántartás vezetése, bejelentések elkészítésében való részvétel, stb.)

Elvárások

  • felsőfokú végzettség, vagy szakirányú középfokú végzettség / OKJ-s képzés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • jó szervezőkészség
  • precizitás
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny

  • angol nyelv ismerete

Amit kínálnak:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség

 Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Nyíregyházától 50 km-re

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő