www.cvonline.hu
Irodavezető INTS/15/17

Budapesti partnercégünk számára keresünk

Irodavezető

pozícióba munkavállalót.

INTS/15/17

Feladatok:

  • Az iroda működtetésével kapcsolatos ügyek intézése, kapcsolattartás külső szervezetekkel
  • A munkatársak és az ügyvezető napi munkájának segítése
  • Személyi asszisztencia
  • Kiemelt ügyfelek fogadása
  • Ügyféltárgyalások asszisztenciája
  • Üzleti levelezés-, hivatalos ügyek-, telefonok- és e-mailek kezelése, kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárárok:

  • Kitűnő kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Gyakorlati PC ismeret, kiemelt szintű MS Word, Excel és levelezési ismertek
  • Jó megjelenés, igényes, ápolt, rendezett külső
  • Önállóság
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Talpraesettség

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló területen (irodavezető, személyi titkár stb. ) eltöltött tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Hangulatos, vidám környezet
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Versenyképes fizetés, prémium

Munkavégzés helye:

  • Budapest
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Adminisztrációs asszisztens, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű