www.cvonline.hu

Irodavezető / HR projektvezető

  • A hirdetés 879 napja lejárt

Cégünk több mint 20 éve foglalkozik munkaerő-kölcsönzéssel és -közvetítéssel, országosan 4 irodában. Budapesti csapatunkba keressük új munkatársunkat júniusi kezdéssel:

Feladatok:

  • iroda teljes körű működésének biztosítása;
  • pénztár kezelése, készpénzes kifizetések kezelése, költségek nyilvántartása;
  • beszerzési feladatok ellátása;
  • egyéb adminisztratív feladatok elvégzése;
  • munkaerő-kölcsönzési és -közvetítési projektek teljes körű ellátása;
  • megrendelőkkel és munkavállalókkal kapcsolattartás;
  • munkavállalók be- és kiléptetése, munkaügyi adminisztráció;
  • havi zárás, elszámolások elkészítése.

Elvárások:

  • legalább 1 év szakmai tapasztalat irodai/HR területen;
  • angol nyelv min. középfokú ismerete (interjúztatáshoz szükséges);
  • Munka Törvénykönyve ismerete;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, Excel);
  • kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség; határozott fellépés, proaktív munkavégzés;
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat előny.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • fiatalos csapat, családias környezet;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: VIII. kerület (Harminckettesek tere);

Munkavégzés ideje: hosszú távon, heti 40 órában;

Kezdés: 2015. június eleje-közepe;

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a „Jelentkezem” gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és bérigényét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol