www.cvonline.hu

Irodavezető /HR munkatárs

  • A hirdetés 1059 napja lejárt

Nemcsak alkalmazottakat keresünk, hanem elkötelezett és nyitott gondolkodású kollégákat, akik számára lehetőség, hogy egy dinamikus globális vállalatnál dolgozhatnak. Cégünk alapértékei az integritás, a vevőszolgálat, a felelősség, a csapatmunka és az innováció. Ha Önnek fontosak ezek az értékek, akkor kérjük, küldje el számunkra jelentkezését.

Munkakör leírása:

Az Avnet Technology Solutions Kft. irodavezető/HR pozícióba keres új, proaktív munkatársat, aki irodai, és HR területeken támogatja az ügyvezetés és  a kollégák munkáját.

Feladatok:

  • az iroda zavartalan ügymenetének biztosítása
  • az ügyvezetés és kollégák munkájának támogatása
  • kapcsolattartás az irodaház üzemeltetésével
  • irodai működéséhez szükséges eszközök beszerzése
  • kapcsolattarás az anyavállalat munkatársaival
  • HR tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • munkaszerződésekkel kapcsolatos dokumentumok kezelése
  • munkavállalók be- és kilépésének kezelése
  • a személyügyi nyilvántartásban lévő adatok naprakészen tartása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office (Excel, Word, Outlook, Explorer, Firefox, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete.
  • eredmény- és ügyfél-orientáltság
  • rugalmas, energikus, pozitív, kiegyensúlyozott beállítottság, megbízhatóság, proaktivitás
  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • HR végzettség és e területen szerzett tapasztalat,valamint horvát, szerb nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és kiegészítő juttatások
  • szakmai és vállalati képzések, tréningek
  • karrierlehetőség
  • multinacionális környezet
  • modern, kellemes munkakörülmények, fiatal, lendületes csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el pályázatát (kísérőlevél, magyar és angol nyelvű önéletrajz) fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

As a global IT solutions distributor, Avnet Technology Solutions collaborates with its customers and suppliers to create and deliver services, software and hardware solutions that address the business needs of their end-user customers locally and around the world. For fiscal year 2014, the group served customers and suppliers in more than 80+ countries and generated US $27.5 billion in annual revenue. Avnet Technology Solutions (Link megjelenítése) is an operating group of Avnet, Inc.
© 2014 Avnet, Inc. All rights reserved. The Avnet Technology Solutions logo and SolutionsPath are registered trademarks and PayNow, CloudReady and Accelerating Your Success are trademarks of Avnet, Inc. All other products, brands and names are trademarks or registered trademarks of their respective owners.

Avnet Technology Solutions Kft.
1117 Budapest Budafoki út 91-93. IP West Irodaház
Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol