Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat

IRODAVEZETŐ
(HF 11-7563)

pozícióba.

Feladat:

  • Irodai ügyintézés (telefon, e-mail, iktatás, stb.) és infrastruktúra (irodaszerek) biztosítása,
  • Ügyfelekkel, külföldi partnerekkel és alvállalkozókkal történő kapcsolattartás,
  • Megbízások koordinálása, adatbázis és intranet tartalom kezelése,
  • Egyszerűbb pénzügyi feladatok ellátása, kapcsolattartás a könyveléssel,
  • Egyéb személyes ügyintézés.

Elvárások:

  • Irodai, adminisztratív területen szerzett releváns tapasztalat,
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, szakmai támogatás,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7563"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése