Irodavezető helyettes asszisztenst keresünk debreceni irodánkba!

  • A hirdetés 347 napja lejárt

 Feladatok:

- Cégen belüli rendszerek pontos ismerete és kezelése

- Irodai adminisztratív feladatok elvégzése

- statisztikák, kimutatások készítése

- irodavezető segítése, helyettesítése

Feltételek:

- középfokú végzettség

- Terhelhetőség, rugalmasság

- Microsoft Excel és Word programok kezelésének magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

- debreceni lakhely

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

- B kategóriás jogosítvány

- call centerben, értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

- képzés, betanulás

- fix bérezés

- előrelépési lehetőség

Ha nagyon kitartónak és ambiciózusnak érzed magad, nálunk előre is léphetsz. Asszisztensi, később pedig esetlegesen értékesítési csoportvezetői (Irodavezető) állásra is pályázhatsz!

Munkavégzés helye: Debrecen

Kérjük, küldje el fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát+ motivációs levelét az alábbi e-mail címre:

E-mail cím megjelenítése

Kérjük, jelentkezéskor a levél tárgy mezőjében tüntesse fel, hogy melyik pozícióra szeretne pályázni!